Субота, 04.05.2024, 03:58
            Громадсько-політичний рух "ПРАВЕДНІСТЬ"
                                          Тернопільська область 
Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
             п    р    а    в    д    у       т    в    о    р    и    т    ь        п    р    а    в    е    д    н    и    й
Меню сайту
Категорії розділу
Суспільно-політичні статті [4]
Міні-чат
Наше опитування
Яка на Вашу думку державна структура в нашому краї найкраще справляється зі своїми обов'язками?
Всього відповідей: 10
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Суспільно-політичні статті

Виступ голови політичної партії "Праведність" В.М. Єрьоменка на Установчому З'їзді 25 жовтня 2008 року.

Шановні друзі!

Перш за все дякую вам за цю високу довіру, а водночас і відповідальність, яку ви виявили, обравши мене головою політичної партії "Праведність".

Ще до того, як вона народилася (а це відбулося не за один день, тиждень і навіть рік), багато хто вважав, що її назва є не дуже зрозумілою й амбіційною.

Але я пишаюся й щасливий, що маю честь очолити політичну партію саме з такою назвою, ідеологією, таким світоглядом, партію, що ставить перед собою саме такі цілі.

Вдячний кожному з вас ще й тому, що вашу довіру розцінюю як відображення думки тих громадян, які обрали вас делегатами у відповідних областях України на цей Установчий З’їзд.

Уже як голова партії хочу запевнити вас, що сприймаю всіх обраних і затверджених на цьому З’їзді членів Центральної Політради та заступника як співробітників з виконання всіх рішень Установчого З’їзду.

Обіцяю вам, що буду намагатися проводити політику збалансованого керівництва діяльністю партії та її керівних органів, прислухатися до пропозицій її контрольно-ревізійного органу – Контрольно-ревізійної комісії, враховувати думки і погляди кожного та дотримуватися принципів внутрішньої партійної демократії, що передбачені Статутом.

Але разом із тим, при безумовному дотриманні норм Статуту партії, з усією принциповістю та відвертістю буду викривати й доводити до відома членів партії всі неправомірні дії будь-кого, незважаючи на посади та регалії.

Безумовно, як і належить, готовий розпочати з себе та прийму всі пропозиції й зауваження щодо форм і методів керівництва. Буду намагатися залишатися в роботі прозорим і доступним, яким, як думаю, намагався бути до цього часу.

Усі ми повинні зрозуміти й погодитися з тим, що статус праведника, який ми прийняли сьогодні на себе (а саме так незабаром нас почнуть називати у ЗМІ та друзі, недруги), вимагає від нас свідомої відповідальності.

Тим більше усвідомлюємо, що ми праведні не нашою власною праведністю, а праведністю від Бога.

Тому, як громадяни України, ми повинні підтвердити і явити суспільству приклад нашої відповідальності перед Богом, власною совістю, попередніми та прийдешніми поколіннями, як це записано у сьомому абзаці преамбули основного Закону – Конституції України.

Одна поважна людина написала мені в листі: „Створення нової політичної партії в умовах байдужого ставлення людей до здійснення своїх громадянських прав, ухиляння від виконання громадянських обов’язків, відчуженості та зневіри в усіх гілках і органах влади є сміливим рішенням, пане Володимире”.

Так! Прийняте нами на З’їзді рішення про створення в Україні політичної партії з амбіційною назвою "Праведність" це не фарс під час чуми. Це виклик існуючій в Україні неспроможній, збанкрутілій політичній та партійній системі, політичній еліті, це відповідь суспільству на його нагальні потреби та вимоги сьогодення.

Світова фінансова криза, яка набирає обертів, лише підсилює і підтверджує той факт, що старі методи, засоби та інструменти не спрацьовують. Потрібні не косметичні роботи для збереження минулого, а нова парадигма та нові підходи для вирішення політичних, економічних, соціальних проблем, нова система світоглядних координат. Насамперед для осмислення того, що відбулось і чому відбулось саме так.

Я вірю, що правоконсервативна ідеологія нашої політичної партії, яка ґрунтується на креаціоністській теорії виникнення Всесвіту, християнських цінностях, відображених у Святому Писанні, прагненні відродження українського народу як нації на основі національного ідеалізму, буде здатна об’єднати всіх людей у суспільстві, а також сприяти розбудові незалежної, сильної української держави.

Вісімнадцять років незалежності ведуть нас шляхом пошуку «векторів і напрямків» зовнішньої політики, переконуючи, що у внутрішній політиці вже існує та реалізується українська національна ідея. Але, на жаль, ніхто ще не виклав її зрозумілою, доступною і прийнятною для суспільства мовою.

Українському народові завжди були притаманні цінності консервативної ідеології, що включали в себе релігійні та духовні цілі політичної діяльності, шанування моралі, традицій, національної культури, патріотизм, авторитет церкви, родини, школи, сильну ієрархічну владу, поступовість і обережність, обачливість процесу соціальних змін, свободу і відповідальність.

Але де це все поділося?!

Усе це поступово знищила створена на основі гіпотези «Про виникнення видів» Ч. Дарвіна ідеологія атеїзму і комунізму, а безбожну людську свідомість заповнили норми гуманістичної моралі секуляризму, терпимості і толерантності до таких проявів, як гомосексуалізм, громадянські шлюби, наркоманія, вільний секс, свобода вживання алкоголю, тютюну тощо.

Нормою і допустимим стало те, що Творець називає гріхом.

Слава Господу, що Україні не відкрили шлях із реалізації плану щодо членства в НАТО і що ми не є членами Євросоюзу. Бо зґвалтована гуманізмом, аморальністю, вважаючи себе християнською, стара Європа „проковтне” і знищить нас як народ і націю.

Від європейських цінностей гуманізму й толерантності вже намагаються захиститися Польща, Латвія та деякі інші країни – члени Євросоюзу. Притаманні цім державам цінності, що ґрунтуються на справжній християнській моралі, знаходяться під загрозою. Тому перш за все вважаю за необхідне націлити діяльність нашої партії на пропаганду принципів правоконсервативної ідеології партії:

           - користуватися тим, що у нас є, а не шукати чогось іншого;
           - бути вдячним за те, що маємо, а не ідеалізувати віртуальну перспективу;
           - шанувати сучасність не тому, що вона пов’язана з давниною чи краща за можливу альтернативу, а тому, що вона знайома і перевірена досвідом.

Консерватизм виник не як ідеологія нового класу, а як реакція на руйнування аристократичних традицій, політичного досвіду та історичних надбань. За твердженням кандидата політичних наук Михайла Гордієнка, перебуваючи тривалий час в умовах колоніального гноблення, український народ зазнав тотальної руйнації своїх традицій, культури, національно-державної ідентичності.

Тому вважаю, що процес державотворення й діяльність органів влади в Україні мають спиратися на консервативні цінності та традиції власного народу, які спроможні створити надійне підґрунтя для розвитку демократії й національних інтересів.

Ґрунтуючись на правоконсервативній ідеології, має будуватись національна ідея, покликана консолідувати українську націю, причому не завдяки державному примусу, а як світоглядна платформа для реформування освіти, моральних цінностей, політичної культури, законотворчого та соціально-економічного процесів.

За висновками вже згаданого вище пана Гордієнка, українська національна ідея, націлена на досягнення вищої справедливості (зверніть увагу на спорідненість слів „справедливість” і "Праведність"), визначеної Божими законами, має бути світоглядною основою української національної еліти, котра й покликана формувати ідеологію нації.

Чому я так багато часу приділив питанню ідеології? Бо це перший продукт, який повинна давати суспільству будь-яка політична партія. Політична партія "Праведність" має ідеологічний продукт, і тому ми з упевненістю повинні йти до людей, розповсюджуючи його і залучаючи прихильників до своїх лав. Але перед нами не стоїть завдання будь-яким чином залучити будь-кого, щоб швидко досягти значної кількості членів партії.

Треба, щоб до лав політичної партії "Праведність" важче було вступити, ніж вийти з неї.

Ми не маємо права стати черговою політичною партією, яка спаплюжить довіру людей до неї. Тому важливо, щоб при створенні первинних партійних осередків нашої партії їх засновниками були не випадкові люди, а прихильники ідеології, програми, а головне – духу, який є фундаментом партійного будівництва. І не біда, що ці люди у своїй більшості виявляться не зовсім підготовленими для партійної роботи, – навчимо! Головне, щоб вони свідомо підтримували ідеологію, програмні цілі партії та були готові працювати разом задля досягнення загальної мети – підвищення добробуту людей, якості їх життя та викорінювання організованої злочинності з усіх сфер життєдіяльності суспільства.

Я вірю, що всі ми розуміємо, що створили політичну партію для того, щоб вернути Творцю Всесвіту всю повноту влади на українській землі.

Ціль кожної політичної партії – влада. Для цього вона й намагається переконати виборців проголосувати за її ідеологію, доктрину і програму та просунути власних кандидатів до органів влади.

Ми також не приховуємо наших амбіцій. Наша мета – влада. Влада в тому сенсі, який вклав у розуміння влади Творець неба і землі. Влада благословляти і піклуватись про людей. Влада як служіння людям і можливість допомагати їм реалізуватися. Влада, щоб зупинити зло і беззаконня. Для цього Господь передбачив слугам народу носити меч правосуддя.

Першочерговими завданнями для себе та обраної Центральної Політради партії вважаю проведення необхідної роботи для реєстрації політичної партії в органах Міністерства юстиції. Дякую за вашу довіру і доручення зробити це як голові партії.

Нам усім разом необхідно буде проаналізувати вже зроблене, намітити та здійснити всі необхідні організаційні та мобілізаційні заходи щодо збору необхідної кількості підписів громадян України на підтримку рішення про створення політичної партії "Праведність". І з виконанням цього завдання, яке передбачене ст. 10 Закону України „Про політичні партії в Україні”, зволікати не можна.

Давайте визначимо для себе термін виконання цієї роботи – до 1 грудня 2008р.

Наступне завдання також визначене ст. 11 того ж Закону. Нам потрібно буде протягом шести місяців з дня реєстрації політичної партії забезпечити утворення та реєстрацію первинних осередків, обласних, міських організацій у більшості областей України, містах Києві, Севастополі та в АР Крим. Проведення організаційної роботи для забезпечення виконання цього завдання і буде першим випробуванням організаційних здібностей і особистих якостей усіх членів обраної Центральної Політичної ради партії.

Для підготовки членів Центральної Політради щодо проведення цієї роботи ми вже запланували проведення навчальних семінарів у Києві. Тому за керівництвом партії забезпечення організації проведення таких семінарів і підготовка необхідного навчального матеріалу, а за вами, шановні члени Центральної Політради, – відповідальність за обов’язкову і особисту участь у них.

І взагалі, давайте всі налаштуємось на постійне навчання. Бо й Господь заповідав нам бути учнями.

Як всім відомо, кадри завжди вирішували і будуть вирішувати все.

Тому питання про підготовку кадрів для розбудови партії вважаю найважливішим завданням для себе особисто та партії в цілому. Нам потрібні працівники (робітники, ті, які роблять), а не діячі. Діячів, зокрема партійних, у нашому суспільстві, вважаю, вже достатньо.

Хай у нашій партії критеріями для того, щоб очолити будь-яку партійну організацію чи обійняти будь-яку посаду, будуть посвячення її ідеології, любов до людей, професіоналізм, бажання постійно вдосконалювати та підвищувати свій інтелектуальний і духовний рівень, наполеглива праця для служіння людям і виконання Програми партії.

Хай такі якості, як чванство, гордість, зарозумілість, неприйняття думки іншого, не будуть притаманні членам нашої партії. Тому вважаю важливим моментом щодо членства в партії кандидатський термін, передбачений Статутом "Праведності".

Нагадую вам, шановні делегати, що після реєстрації партії в органах Мін’юсту згідно з пунктом 3.6 Статуту право бути першими членами партії надається вам. Тому серед документів, що вам роздані, знаходяться зразки заяв на вступ до політичної партії "Праведність". Раджу вам використати це право, бо свою заяву на вступ до лав політичної партії "Праведність" я написав уже декілька років тому і навіть сплачую партійні внески. Сподіваюсь, що Центральна Політрада розгляне мою заяву в числі перших.

Етапами діяльності й розбудови партії "Праведність" після її реєстрації вважаю такі кроки:

           - створення й реєстрація розгалуженої структури партійних осередків у всіх регіонах, областях, містах і селах України протягом одного року;
           - підготовка навчальних програм і навчання партійного активу всіх рівнів (від первинних осередків до Центральної Політради) протягом року;
           - формування бази кадрового резерву партії та її прихильників;
           - участь партійних осередків і партійного активу в підготовці програм розвитку чи виведення з кризового становища відповідних регіонів, областей, міст, сіл тощо;
           - підбір кандидатів для висунення в органи місцевого самоврядування та на посади голів відповідних рад.

І останнє. Ми всі повинні стати однією командою, що сміливо заявляє українському суспільству про те, що ми прагнемо будувати нашу державу на консервативних християнських цінностях, які будемо намагатися впроваджувати в усі сфери життя країни та суспільства.

Хай Господь допоможе нам усім на цьому шляху!

Голова політичної партії "Праведність"
Володимир Єрьоменко.
Категорія: Суспільно-політичні статті | Додав: get (25.06.2009)
Переглядів: 27019 | Коментарі: 6 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Форма входу
Каталог сайтів Каталог україномовних сайтів Каталог україномовних сайтів
Copyright PRAVEDNOST-TERNOPIL © 2024